Odkurzacz OPC SUPER

Odkurzacz OPC SUPER jest integralnym elementem głowicy spawalniczej A2 i A6. Odkurzacz OPC SUPER pozwala na odzyskiwanie topnika podczas procesu spawania metodą łuk kryty, poprzez zasysanie jego nadmiaru. Odkurzacz zasilany jest sprężonym powietrzem przez podanie powietrza na zawór kulowy znajdujący się na eżektorze. Odkurzacz OPC SUPER zapewnia mocniejsze ssanie. Może być stosowany z podgrzanym topnikiem. 

Numer katalogowy
0PNE5966002

Worek filtracyjny – papierowy HEPA

Worek filtracyjny papierowy HEPA to specjalny rodzaj worka stosowanego w odkurzaczach do zatrzymywania drobnych cząstek pyłu powstającego przy odzyskiwaniu topnika z procesu spawania. Worek filtracyjny papierowy HEPA jest wykonany z materiału o bardzo drobnych porach, które zatrzymują cząstki o rozmiarze nawet do 0,3 mikrona.

Numer katalogowy
0PNE5966001

Worek filtracyjny – poliester

Worek filtracyjny poliestrowy wykonany jest z trwałego materiału poliestrowego, który jest odporny na rozdarcia i uszkodzenia. Poliester jest również łatwy do czyszczenia i może być wielokrotnie używany. Worki poliestrowe  zatrzymują zarówno większe cząstki pyłu, jak i drobniejsze zanieczyszczenia,

Numer katalogowy
0PNE2448001

Opaska zaciskowa

Opaska zaciskowa służy do zaciśnięcia worka filtracyjnego na zbiorniku OPC. 

Numer katalogowy
0PNE2855002

Stożek OPC Super

Stożek OPC Super 

Numer katalogowy
0PNE2279001

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.